Soutěž v přírodě a vyhraj ceny za 30 000 Kč

Získejte vouchery do volnočasových resortů, poukazy na sportovní vybavení v celkové hodnotě 30 000 korun a balíčky na podporu třídění odpadu! Jak na to?

Udělejte si výlet tam, kde třídí odpady, a zažijte přírodu jinak. Stačí sejmout QR kód na libovolném třikoši v resortu a zobrazí se vám tři soutěžní otázky. Po vyplnění správných odpovědí a odeslání soutěžního formuláře jste ve hře.

3x voucher v hodnotě 5 000 Kč na využití služeb resortů Bílá, Dolní Morava, Černá Hora – Pec, Velké Karlovice

10x voucher v hodnotě 1 000 Kč na sportovní vybavení v Decathlonu

13x nádherný třídicí balíček

Každý resort má své soutěžní otázky, takže čím více resortů navštívíte, tím více soutěžních otázek můžete odeslat a zvýšit tak svoji šanci na výhru.

Kde soutěžit?

Návod a pravidla soutěže

1. Najdi třikoš

Třikoše najdete ve volnočasových resortech nejčastěji u parkovišť, u lanovek, restaurací a stánků s občerstvením. Třídit do nich můžete plasty, papír a směs.

2. Načti QR kód

Načtěte QR kód umístěný na třikoši, ten vás přesměruje na soutěžní stránku. Každý areál má svůj QR kód a svou soutěžní stránku. Pokud nemáte v telefonu čtečku, klikněte na ikonu QR kódu v pravém dolním rohu.

3. Odešli formulář

Po přesměrování z QR kódu na soutěžní stránku najdete tři otázky. Ty stačí vyplnit, zadat kontaktní údaje a odeslat. Tím jste ve hře o ceny.
TIP: Odpovědi snadno najdete na internetu, na dané turistické trase Čistou přírodou.

4. Vyhraj

Nejpozději do 4. 10. 2024 oslovíme všech 13 výherců.

Co můžete vyhrát?

Termín soutěže: 1. 6. – 30. 9. 2024

Ve hře se soutěží o 13 poukazů v celkové hodnotě 30 000 korun! Výherci se mohou těšit na 3 poukazy do českých resortů v hodnotě 5 000 korun, nebo na 10 poukazů do Decathlonu v hodnotě 1 000 korun. Každý výherce získá balíček na podporu třídění odpadu.

V soutěžním formuláři si můžete zvolit, který resort v případě výhry preferujete.

3x poukazy do resortů v hodnotě 5 000 korun dle výběru v soutěžním formuláři

10× poukaz do prodejen Decathlon

  • Každý v hodnotě 1 000 korun ve formě kreditní karty platný po dobu 1 roku  

13x třídicí balíček.

Pravidla soutěže

▫️ MamiArt s.r.o. organizuje a pořádá soutěž v rámci kampaně na podporu třídění odpadů od 1. 6. 2024 do 30. 9. 2024 do 12:00.

▫️ 13 výherců soutěže bude vybráno v září 2024 náhodně ze všech soutěžních formulářů se správně označenými odpověďmi na 3 soutěžní otázky, dále vyplněným jménem, příjmením, e-mailem a telefonem.

▫️ Do soutěže budou zařazeny vyplněné, elektronicky zaslané formuláře na webu tridimevprirode.littering.cz do 30. 9. 2024 12:00. Jedna osoba se může účastnit soutěže v jednom resortu pouze jednou. Je ale možné odeslat soutěžní formulář v každém z resortů uvedených na titulní stránce a zvýšit tak šanci na výhru.

▫️ 10 náhodně vybraných výherců obdrží poukaz do prodejen Decathlon Česká republika, každý v hodnotě 1 000 korun. Celkem 3 náhodně vybraní výherci obdrží poukazy do resortů v hodnotě 5 000 korun. Vouchery do jednotlivých resortů Dolní Morava, Černá hora-Pec, Velké Karlovice a Bílá budou výhercům přiřazeny podle preference uvedené v soutěžním formuláři. Každý výherce obdrží navíc třídicí balíček.

▫️ Výherci budou náhodně vybráni ze všech zaslaných, správně a úplně vyplněných soutěžních formulářů dne 4. 10. 2024 v 12:00. Seznam výherců bude zveřejněn na tridimevprirode.littering.cz ve tvaru příjmení + křestní jméno. Tito výherci budou na základě vyplněných kontaktních údajů informováni o výhře pořadatelem e-mailem, nebo telefonicky.

▫️ Účastníkem Soutěže může být pouze fyzická osoba starší 15 let s poštovní adresou v České republice. Z účasti v Soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele, osoby těmto osobám blízké ve smyslu § 22 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění, a dále jakékoli další osoby, které se svou činností na této soutěži podílejí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které nesouhlasí s těmito Pravidly soutěže.

▫️ Výhru nelze vymáhat soudní cestou ani je není možné nárokovat v alternativní podobě. Nevyužitý rozdíl v hodnotě voucheru a nákupu nelze nárokovat. Pokud oslovený výherce neodpoví do 31. 10. 2024 a nebude možno předat výhru, pak výhra propadá.